PSPTO :: Konferencje, warsztaty, szkolenia :: Repetytorium z kardiologii, Sopot

Miasto:- ()
Miejsce:Sopot

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w kolejnym już cyklu konferencji.

• Zimowe Repetytorium z Kardiologii - 22 lutego 2014 roku w Katowicach;
  • Wiosenne Repetytorium z Kardiologii - 5 kwietnia 2014 roku w Poznaniu;
  • Letnie Repetytorium z Kardiologii - 7-8 czerwca 2014 roku w Sopocie;
  • Jesienne Repetytorium z Kardiologii - 11 października 2014 roku w Warszawie.

Letnie Repetytorium z Kardiologii, jak to miało miejsce w latach ubiegłych, będzie miało charakter spotkania rozbudowanego, dwudniowego.

Przewagą tych konferencji nad innymi jest ich warsztatowy charakter; mają one na celu prezentację przypadków, rozwiązywanie mini-testów i praktycznych zadań. Będą również okazją dla uczestników do zadawania pytań ekspertom.

Program konferencji jest tak zaplanowany, by zapewnić także rekreację w miejscu odbywania się wydarzenia.

Wszystkie spotkania będą miały interaktywny charakter. Dynamiczne wykłady, których integralną częścią będzie dyskusja z uczestnikami nad najnowszymi wytycznymi, standardami postępowania i nowymi wynikami badań klinicznych, oparte będą na prezentacjach przygotowanych przez ekspertów konferencji: prof. Krzysztofa J. Filipiaka, prof. Jarosława D. Kasprzaka, prof. Dariusza Kozłowskiego, dr hab. Janusza Kochmana. Wszystko to zagwarantuje wysoki poziom merytoryczny, jak i edukacyjny spotkania.

Wydawnictwo Via Medica
COPYRIGHT BY VIA MEDICA, WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Via Medica, ul. Świętokrzyska 73, 80-180 Gdańsk, tel.: (0 58) 3209494, faks: (0 58) 3209460, viamedica@viamedica.pl
Kariera w Grupie Via Medica

Strona pochodzi z serwisu PSPTO